Święta Lipka - Wigry - Wilno - Troki
 
DZIEŃ 1
Zbiórka o godzinie 6:00*, pakowanie bagaży, zajmowanie miejsc według listy wyczytywanej przez organizatora (decyduje kolejność wpłat). Uczestnik ma prawo wyboru miejsca z całej przestrzeni autokaru. Pierwszy rząd foteli pozostaje do dyspozycji organizatora. Nawiedzenie Świętej Lipki (koncert organowy w miarę możliwości). Przejazd do Klasztoru pokamedulskiego w Wigrach. Czas na indywidualną modlitwę. Przejazd do Wilna. Zakwaterowanie w ***hotelu, obiadokolacja i nocleg.
 
MIEJSCE ZBIÓRKI:
DZIEŃ 2
Śniadanie, zwiedzanie wileńskiej starówki z lokalnym przewodnikiem. Udział we Mszy świętej w kaplicy Matki Bożej Ostrobramskiej (Msza w języku polskim). Zwiedzanie starówki Wilna zgodnie z programem przewodnika, m.in.: Cerkiew Świętego Ducha, Kościół św. Kazimierza, ratusz, dzielnica żydowska, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, Uniwersytet Wileński, prezydentura, Katedra św. Stanisława, kościół św. Piotra i Pawła, wzgórze Trzech Krzyży (widok na panoramę starówki). Obiadokolacja w restauracji i powrót do hotelu na nocleg. 
 
DZIEŃ 3
Śniadanie. Kontynuacja zwiedzania z lokalnym przewodnikiem. Zwiedzanie śladami Świętej Siostry Faustyny, cmentarz na Rossie i przejazd do Trok. Wizyta w Zamku Witolda, zbudowanym na wyspie, na jeziorze Gelve. Poznanie zabytkowej architektury karaimskiej. Obiad (kibiny). Powrót do hotelu. Czas wolny. Nocleg.

DZIEŃ 4
Śniadanie. Wykwaterowanie. Pakowanie bagaży. Msza święta w kościele Świętego Ducha o 9:00. Przejazd do Polski. Po drodze fakultatywnie obiad (kartacze, porcja mała 10zł, porcja duża 20zł). Powrót do Gdańska w godzinach wieczornych.
 
KOSZT:  
---zł i ---€ 
 
ŚWIADCZENIA:
CO ZABRAĆ ZE SOBĄ?
Biuro zastrzega sobie prawo do zmian w programie z przyczyn niezależnych od organizatora. Uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem.
 
Uwaga: Informacja ubezpieczyciela PZU S.A. dla Uczestników:
Zgodnie z paragrafem PZU 31.1.3. Regulaminu ubezpieczeń "Wojażer", z odpowiedzialności ubezpieczyciela wyłączone są koszty leczenia, które powstały z tytułu lub w następstwie znajdowania się w stanie nietrzeźwości lub po użyciu środków odurzających, psychotropowych lub środków zastępczych w rozumieniu przepisów o działaniu przeciw narkomanii, chyba że nie miało to wpływu na zajście wypadku ubezpieczeniowego. W przypadku opisanej sytuacji z odpowiedzialności wobec Uczestnika wyłączony jest także organizator.