Na cykliczne spotkania zapraszamy wszystkich naszych pielgrzymów i osoby pragnące modlitwy we wspólnocie.
25 marca 2018
W Niedzielę Palmową, grupa Czcicieli Królowej Pokoju, spotkała się w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Gdańsku. Modlitwę różańcową, Koronkę Pokoju i Akt zawierzenia Maryi, w kaplicy zakonnej, poprzedziła Msza Święta sprawowana przez Ojca Arka. Dziękujemy Ojcom i Braciom Zmartwychwstańcom za pomoc i życzliwe przyjęcie. Dziękujemy także Siostrom Elżbietankom w Sopocie za troskę i wspólną modlitwę.
25 października 2017
Do kaplicy zakonnej Sióstr Elżbietanek, zawitała figura Królowej Pokoju, którą przywieźliśmy we wrześniu z Medjugorje. Królowo Pokoju módl się za nami.
25 czerwca 2017
Grupa czcicieli Królowej Pokoju, na spotkaniu 25 czerwca, łączyła się modlitewnie z pielgrzymami w Medjugorje. W tym dniu obchodzona była 36. rocznica Objawień Maryi.
Pani Halinka radując się z nami swoimi 80. urodzinami, osłodziła nas uśmiechem i tortem. Były też życzenia dla solenizantów Joli i Pawła oraz pachnące lilie.
 
25 maja 2017
W Domu Sióstr Świętej Elżbiety w Sopocie, spotkała się tradycyjnie już nasza grupa czcicieli Królowej Pokoju. Agape poświęciliśmy omówieniu naszego kolejnego wyjazdu do Matki Bożej Gietrzwałdzkiej 4 czerwca w niedzielę w Zesłanie Ducha Świętego. W tym roku jeszcze raz pojedziemy do Gietrzwałdu na uroczystości jubileuszowe 10 września.
25 kwietnia 2017
Spotkanie modlitewne u Sióstr Świętej Elżbiety w Sopocie było niezwykle radosne. A to za przyczyną ofiarowania przez Piotra dla grupy stuletniego obrazu z wizerunkiem Matki Bożej Gietrzwałdzkiej, który należał do śp. cioci Elżbiety. Po Mszy Świętej w kościele św. Jerzego, modliliśmy się w kaplicy w intencji kapłana, by Maryja wskazała nam przewodnika duchowego.
Ołtarz w kaplicy Siostry pięknie udekorowały kwiatami. Był też tort ufundowany przez szczęśliwych dziadków z okazji narodzin wnuczki i wiele innych smakołyków, w tym ciasto przygotowane przez Jolę, które nazwaliśmy medjugorskim. Ciasto jest na każdym spotkaniu i w czasie każdego wyjazdu. Jest pyszne i nie kruszy się w autokarze :)
25 marca 2017
Na comiesięcznym spotkaniu, w Domu Sióstr Świętej Elżbiety w Sopocie, modliliśmy się w kaplicy w intencji zdrowia naszych bliskich. Oddaliśmy Maryi w dniu Jej święta nasze troski. Po modlitwie różańcowej i koronce medjugorskiej zasiedliśmy do stołu, wsłuchując się i śpiewając pieśni wielkopostne. Nasz pielgrzym Dariusz, swoim wykonaniem na saksofonie, wprowadził nas w piękny nastrój i sprawił wszystkim miłą niespodziankę. Dziękujemy
25 listopada 2016
Wieczorem spotkaliśmy się z naszymi Pielgrzymami w kościele świętego Jerzego w Sopocie, a po Mszy Świętej wspólnie przeszliśmy do Domu sióstr Elżbietanek, gdzie odmówiliśmy trzy części różańca, koronkę pokoju i modlitwę oddania się Trójcy Świętej przez ręce Maryi. Wspominaliśmy w modlitwie również pielgrzymów, którzy odeszli do Domu Ojca. Kolejne spotkanie, z uwagi na święta Bożego Narodzenia, zaplanowaliśmy na 8 grudnia we wspomnienie Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.
 
25 października 2016
Spotkanie poprzedziła Msza Święta w kościele św. Jerzego, a później wspólnie udaliśmy się do domu sióstr Elżbietanek. W kaplicy odmówiliśmy modlitwę różańcową. Był też czas na posiłek, wymianę zdjęć i wspominanie naszego wrześniowego pielgrzymowania do Medjugorje. Dziękujemy Wam kochani za tak liczne przybycie i za ten radośnie spędzony czas!
start       film       kontakt       medjugorje       do góry
facebook