Medjugorje - Podbrdo - Kriżevac -
Mostar - Wodospady Kravica - Tihaljina
Codzienny wieczorny program modlitewny z Mszą świętą w Medjugorju
 
Wyjątkowa oferta wakacyjna dla rodzin z dziećmi!
Prawdopodobnie najbardziej atrakcyjna oferta cenowa
dla dzieci do 17 roku życia w Polsce!

 
Przejdź do działu "KOSZTY" w programie i dowiedz się więcej! (kliknij)
 
  • W dniu wyjazdu osoby niezaszczepione przeciw Covid-19 będą miały wykonany test wymazowy na SARS-CoV-2. Okazanie testu podczas kontroli granicznej jest niezbędne, aby wjechać na terytorium Bośni i Hercegowiny. Test musi być wykonany maksymalnie 48 godzin przed przekroczeniem granicy. O godzinie i miejscu przeprowadzenia badań poinformuje organizator. Obecność Uczestników obowiązkowa.
     
  • Osoby w pełni zaszczepione są zwolnione z obowiązku wykonania testu przed wyjazdem. W tym wypadku trzeba posiadać Unijny Certyfikat Covid.
    Informacje o Certyfikacie - KLIKNIJ!
 
DZIEŃ 1
15:00 (godzina wyjazdu jest orientacyjna i zależy od czasu w jakim laboratorium przygotuje wyniki testów) - Pakowanie bagażu, zajmowanie miejsc w autokarze według listy wyczytywanej przez organizatora (decyduje kolejność wpłat). Uczestnik ma prawo wyboru miejsca z całej przestrzeni autokaru. Na jednego Uczestnika przypadają dwa miejsca w autokarze - nie dotyczy osób chcących skorzystać ze specjalnej oferty cenowej dla dzieci. Pierwszy rząd foteli pozostaje do dyspozycji organizatora. Przejazd nocny do Medjugorja. Warto pamiętać o zabraniu ze sobą suchego prowiantu na czas podróży.
 
MIEJSCA ZBIÓRKI:
DZIEŃ 2
W godzinach wieczornych - przyjazd do Medjugorja, zakwaterowanie, obiadokolacja. Czas wolny.
 
DZIEŃ 3 - 8
W czasie sześciodniowego pobytu w Medjugorju, codziennie śniadania i obiadokolacje w godzinach ustalonych przez organizatora, w zależności od programu przewidzianego w danym dniu. Góra Objawień (wspólna modlitwa różańcowa tajemnice radosne i bolesne), Góra Krzyża - Kriżevac (rozważania Drogi Krzyżowej), Mostar - spacer orientalnymi uliczkami z klimatycznymi kawiarenkami i sklepikami, dwa wyjazdy nad Wodospady Kravica - wypoczynek na łonie natury (możliwość plażowania i kąpieli), Tihaljina, malownicze Wodospady Kocusa (możliwość plażowania, na miejscu restauracja). Dzieci z rodzicami mogą również popływać w odkrytych basenach w Centrum Sportu Medjugorje oddalonych od pensjonatu ok. 4km (dla grupy chętnych w określonym dniu zorganizujemy bezpłatny transport autokarem w obie strony).
 
Spotkania katechetyczne (w miarę możliwości parafii i tłumacza), wieczorna Droga Krzyżowa wokół figury Zmartwychwstałego Chrystusa.
 
Codzienny wieczorny program modlitewny parafii z tłumaczeniem na język polski.

DZIEŃ 9
Śniadanie o godz. 8:00. Obiad (fakultatywnie) o godz. 13:30. Wykwaterowanie, pakowanie bagażu. O godz. 14:30 wyjazd, przejazd nocny do Gdańska. Warto pamiętać o zabraniu ze sobą suchego prowiantu na czas podróży. 

DZIEŃ 10
Przyjazd do Gdańska ok. godz. 18:00. Zakończenie pielgrzymki.
 
KOSZT:  
1000zł i 250 € - osoba dorosła
 
Dziecko, które siedzi w autokarze obok swojego rodzina lub opiekuna:
0-3 lat - 0zł + 10€
4-8 lat - 0zł + 120€
9-12 lat - 0zł + 170
13-17 lat - 0zł + 190
Warunkiem obowiązywania powyższej ceny jest to, że dziecko będzie siedziało obok swojego opiekuna (np. rodzica) w autokarze, podczas całego wyjazdu. Oferta cenowa nie dotyczy dziecka siedzącego oddzielnie, czyli zajmującego dwa miejsca w autokarze. 


Dziecko, które siedzi w autokarze samo (zajmuje 2 miejsca w autokarze, tak jak osoba dorosła):
4-8 lat - 1000zł + 180€
9-12 lat - 1000zł + 220
13-17 lat - 1000zł + 250
 
CENA NIE ZAWIERA:
Wycieczki fakultatywne:
  • Mostar - 10€ od osoby (osoba dorosła, dziecko jedzie bezpłatnie). Wycieczka realizowana przy grupie minimum 10 osób dorosłych.
  • Wodospady Kravica - bilet wstępu płatny indywidualnie w kasie parku (w roku 2021 było to 10€ w okresie wakacyjnym).
ŚWIADCZENIA:
CO ZABRAĆ ZE SOBĄ?

GDY JESTEŚMY NA MIEJSCU:

Organizator będzie informował Uczestnika na bieżąco o wydarzeniach w parafii w czasie pobytu, np. o organizowanych spotkaniach i dostosowywał je do programu. Nie będą organizowane spotkania w pensjonacie (zalecenie miejscowego proboszcza). Codzienny plan dnia będzie wywieszony na tablicy przed wejściem do jadalni. Biuro zastrzega sobie prawo do zmian w programie z przyczyn niezależnych od organizatora, np. obfitych opadów deszczu (dotyczy wejścia na Wzgórze Objawień i Kriżevac).

Uczestnik powinien zapoznać się z 
Regulaminem. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu w przypadku zbyt małej grupy Uczestników. Informacja na 14 dni przed wyjazdem. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy.