Medjugorje - Podbrdo - Kriżevac -
Mostar - Wodospady Kravica - Tihaljina
 
Codzienny wieczorny program modlitewny z Mszą świętą w Medjugorju
 
Wyjazd dla osób zaszczepionych.
Do wyjazdu potrzebny będzie dowód osobisty i Unijny Certyfikat Covid.

Informacje o Certyfikacie - KLIKNIJ!
 
Komfortowy przejazd: na jednego Uczestnika przypadają dwa miejsca siedzące w autokarze.
Mała grupa do 28 osób. Bezpieczny pensjonat: pokoje 2- osobowe.
 
 
DZIEŃ 1
07:30 - Msza Święta w kościele św. Ojca Pio, ul. Przemyska 21. 08:00 - Pakowanie bagażu, zajmowanie miejsc w autokarze według listy wyczytywanej przez organizatora (decyduje kolejność wpłat). Uczestnik ma prawo wyboru miejsca z całej przestrzeni autokaru. Na jednego Uczestnika przypadają dwa miejsca w autokarze. Pierwszy rząd foteli pozostaje do dyspozycji organizatora. Przejazd nocny do Medjugorja. Warto pamiętać o zabraniu ze sobą suchego prowiantu na czas podróży.
 
MIEJSCA ZBIÓRKI:
DZIEŃ 2
Przed południem - przyjazd do Medjugorja, zakwaterowanie w pensjonacie, obiadokolacja, oprowadzenie po Medjugorje, czas wolny.
 
DZIEŃ 3 - 8
W czasie sześciodniowego pobytu w Medjugorju, codziennie śniadania i obiadokolacje w godzinach ustalonych przez organizatora, w zależności od programu przewidzianego w danym dniu. Góra Objawień (wspólna modlitwa różańcowa tajemnice radosne i bolesne), Góra Krzyża - Kriżevac (rozważania Drogi Krzyżowej), Mostar - spacer orientalnymi uliczkami z klimatycznymi kawiarenkami i sklepikami, Wodospady Kravica - wypoczynek na łonie natury (możliwość plażowania i kąpieli), Tihaljina, malownicze Wodospady Kocusa (możliwość plażowania i kąpieli, na miejscu restauracja).
 
Spotkanie i zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi we Wspólnocie Błogosławieństw (w miarę możliwości Sióstr), spotkania katechetyczne (w miarę możliwości parafii i tłumacza), wieczorna Droga Krzyżowa wokół figury Zmartwychwstałego Chrystusa.
 
Codzienny wieczorny program modlitewny parafii z tłumaczeniem na język polski.

DZIEŃ 9
Śniadanie o godz. 8:00. O godz. 10 wykwaterowanie, pakowanie bagażu. O godz. 11:00 wyjazd, przejazd nocny do Gdańska. Warto pamiętać o zabraniu ze sobą suchego prowiantu na czas podróży. 

DZIEŃ 10
Przyjazd do Gdańska ok. godz. 15:00. Zakończenie pielgrzymki.
 
KOSZT:  
1000 zł i 250 €
 
CENA NIE ZAWIERA:
Wycieczki fakultatywne:
  • Mostar - 10€ od osoby. Wycieczka realizowana przy grupie minimum 10 osób.
  • Wodospady Kravica - 5€ od osoby (bilet wstępu), płatne indywidualnie w kasie parku.
ŚWIADCZENIA:
CO ZABRAĆ ZE SOBĄ?

GDY JESTEŚMY NA MIEJSCU:

Organizator będzie informował Uczestnika na bieżąco o wydarzeniach w parafii w czasie pobytu, np. o organizowanych spotkaniach i dostosowywał je do programu. Nie będą organizowane spotkania w pensjonacie (zalecenie miejscowego proboszcza). Codzienny plan dnia będzie wywieszony na tablicy przed wejściem do jadalni. Biuro zastrzega sobie prawo do zmian w programie z przyczyn niezależnych od organizatora, np. obfitych opadów deszczu (dotyczy wejścia na Wzgórze Objawień i Kriżevac).

Uczestnik powinien zapoznać się z 
Regulaminem. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu w przypadku zbyt małej grupy Uczestników. Informacja na 14 dni przed wyjazdem. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy.