Gietrzwałd, 7 października 2018.
Kolejny piękny wyjazd modlitewny do Gietrzwałdu.
 
Kościerzyna, Będomin, Wiele 15 września 2018.
Kaszuby. Modlitewnie i patriotycznie. Kościerzyna - Będomin - Kalwaria Wielewska.
 
Wilno, Troki i Sokółka 6-9 września 2018.
Wrześniowy wyjazd na Litwę.
Odwiedziliśmy urocze Wilno i Troki, a w drodze powrotnej Sokółkę i Świętą Wodę.
 
Licheń, 20 maja 2018.
Licheń w uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
 
Wejherowo, 17 marca 2018.
W sobotę 17 marca, pielgrzymowaliśmy do Sanktuarium Pasyjno - Maryjnego w Wejherowie. Po nawiedzeniu kościoła świętej Anny, udaliśmy się na Kalwarię i rozpoczęliśmy rozważania Drogi Krzyżowej. W południe, skorzystaliśmy z gościny Sióstr Zmartwychwstanek, gdzie poczęstowaliśmy Pielgrzymów i Siostry chlebkiem ze smalczykiem tradycyjnym i wegetariańskim domowej roboty. Na koniec odwiedziliśmy jeszcze wejherowską starówkę i autokarem wróciliśmy szczęśliwie do Gdańska.
 
Toruń, Częstochowa, Przeprośna Górka, Gidle, 8-9 grudnia 2017.
Dziękuję Pielgrzymom za kolejny wspaniały wyjazd modlitewny. Nawiedziliśmy kościół Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu, Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej, Sanktuarium Ojca Pio na Przeprośnej Górce oraz Bazylikę Wniebowzięcia NMP w Gidlach.
 
Obory, 14 października 2017.
Dziękuję Pielgrzymom za udział w wieczerniku modlitewno-ewangelizacyjnym w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach. Msza Święta dla Uczestników wyjazdu modlitewnego, w intencji o Dary Ducha Świętego, zostanie odprawiona 20 października, o godz. 16. w oborskim Sanktuarium.
 
Różaniec do Granic, Piaski (Mierzeja Wiślana), 7 października 2017.
Cieszymy się, że wybraliśmy kościół Gwiazdy Morza w Piaskach na Mierzei Wiślanej na modlitwę różańcową. Po Mszy Świętej i Adoracji Jezusa Eucharystycznego, przeszliśmy z Pielgrzymami do punktu granicznego 4 km. Idąc leśną drogą, odmówiliśmy cztery części różańca świętego i koronkę do Bożego Miłosierdzia.
Dziękuję księdzu Mateuszowi z parafii Ojca Pio i moim Pielgrzymom za udział w tym pięknym wydarzeniu oraz księdzu proboszczowi z parafii Jana Bosko za drożdżówki i pączki, a Krysi i Joli za chlebek ze smalcem.
 
Gietrzwałd, 10 września 2017.
Uroczystości jubileuszowe w Gietrzwałdzie.
Nasza grupa, licząca ponad stu Uczestników, w większości z parafii Ojca Pio i Jana Bosko z Gdańska, w niedzielę uczestniczyła w uroczystej Mszy Świętej na Błoniach Gietrzwałdzkich. Kolejny wspaniały dzień z Maryją na drodze naszego pielgrzymowania.
 
Gietrzwałd, 4 czerwca 2017.
W uroczystość Zesłania Ducha Świętego u Matki Bożej w Gietrzwałdzie.
 
Obory, 13 maja 2017.
W sobotę 13 maja, pielgrzymowaliśmy do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach. Msza Święta w intencji o dary Ducha Świętego dla jej Uczestników, zostanie odprawiona w Sanktuarium 26 maja.
 
 
start       film       kontakt       medjugorje       do góry
facebook